Firmast

DREAMLAND HOME OÜ

Dreamlandi märk on padjal puhkav vaikiv kuu. Ta valvab naiseliku hoolitsusega Sinu unenägude üle. Silmad avab ta vaid siis, kui Sinu omad on uneks suletud.


Dreamland Home OÜ tegeleb magamistoatoodete jae- ja hulgikaubandusega Eesti turul. Et saada kokku üks mõnus tervik tekstiile magamistuppa, pakume laia valikut  DREAMLAND kaubamärgiga teki- ja padjatooteid ning madratseid.


Kes soovib klassikalist head valget tekki ja patja, leiab selle DREAMLAND Classicu tootevalikust. Kes soovib kogeda midagi kordumatut ja erilist, leiab need DREAMLAND Lux tootevalikust. DREAMLAND Medical sarja tekid- padjad on suunatud kas allergikutele või on toodetes kasutatud materjale, mis tagavad rahuliku unekeskkonna (süsinikniidid kangastes, jahutavad- Tencel materjalid, ortopeedilised padjad, jne.). Eesti turul enim tunnustatud sari on DREAMLAND Natur, kuhu kuuluvad maksimaalselt naturaalsetest materjalidest (vill, puuvill) tekid, padjad,voodipesud ja madratsikatted. DREAMLAND Junior – pakub tooteid lastele.
Põhisortimenti kuuluvad kvaliteetbrändid, mida esindame: DREAMLAND kaubamärgid LUX, CLASSIC, SPECIAL, NATUR, MEDICAL, JUNIOR, ALOE VERA, BAMBOO, KASHMIRA,TENCEL, NATURA, BASIC (padjad, tekid, voodipesu, madratsid); COUNTRY CORNER (romantiline mööbel, aksessuaarid Prantsusmaalt).


Kaupade väljapanek on atraktiivne ja samas ka funktsionaalne, s.t. kaupade katsumise ja testimise võimalus on tehtud kliendi jaoks tõeliselt mugavaks. Klienditeenindajad omavad väga häid teadmisi sellest, kuidas üks või teine toode mõjub ning aitab välja puhata, et eeliseks kujuneb teadmiste müük. Meie eesmärgiks on viia klientide sihtgrupini teadmine, et inimene veedab magades 1/3 oma elust. Selle eluosa kvaliteedist sõltub suuresti ka ülejäänud 2/3 kvaliteet, sest väljapuhkamata, stressis, kaela-, pea- ja seljavalude küüsis oleval inimesel on raske ka ärkvel olles elu nautida. Seega on tark elukvaliteeti investeerida ja leida just endale sobiv madrats, padi, tekk või voodipesu, olgugi, et see võib olla kõrgema hinnaga. Meie eeliseks on enda positsioneerimine elukavaliteedi parandajana ja täiusliku puhkuse tagajana. Pakume kaupluse atraktiivsuse tõstmiseks põhikaupade kõrval ka täiendkaupasid, mis aitavad magamistoas tervikut luua. Kaupluses muudame sageli oma magamistubade väljapanekuid, et kliendil oleks huvi taas tulla oma mõtteid koguma ja uudistest osa saama. Tugev bränd ja kaupluste imago, mis luuakse osava turundusega. Brändi väljatöötamist juhtis reklaamibüroo Identity, mis kuulub Leo Burnett Gruppi ja on üks hinnatumatest büroodest brändide väljatöötamise alal.


Tootesortimendi valikul on arvestatud ettevõtte eesmärgiga pakkuda kliendile kõike, mis magamistoa sisustamiseks on vajalik. Põhiosa käibest toovad põhitooted, mida on sortimendis mitme erineva kvaliteedi- ja hinnatasemega rahuldamaks erinevate maitsetega ja vajadustega klientide soove. 

DREAMLAND kaubamärgi tooteid müüakse ka Eesti ja Läti suurimates kaubamajades ja marketites. DREAMLAND magamistoamaailma kaupluseid on tänaseks päevaks  neli: Tallinnas, Ülemiste Kaubanduskeskuses, Suur - Sõjamäe 4; Järve Kaupluses, Pärnu mnt.238; Rakveres,  Rakvere Põhjakeskuses, Tõrremäe;


Põhitooted:

* Tekid, voodikatted
* Padjad
* Voodipesu
* Madratsid, madratsikatted
* Kušetid
* Voodid, voodiotsad
* Magamistoamööbel
* Madratsi alused
*Voodisüsteemid (mootoriga ja käsitsi reguleeritavad)


Täiendtooted:

*Aksessuaarid(pildiraamid,peeglid jms)
* Pehmed mänguasjad (kaisukarud, kaisulambad jms).
* jm.vastavat väljapanekut toetavad aksessuaarid (vaasid, lilled, lambid, kellad, pildiraamid, fotoalbumidjne.)


Teenused:

* Klientide nõustamine
* Erimõõduliste madratsite valimsatmine (tarneaeg kuni 3 nädalat)