Firmast

DREAMLAND HOME OÜ

Dreamlandi märk on padjal puhkav vaikiv kuu. Ta valvab naiseliku hoolitsusega Sinu unenägude üle. Silmad avab ta vaid siis, kui Sinu omad on uneks suletud.


Dreamland Home OÜ on Eesti ühe tuntuima tekstiiliettevõtte Toom Tekstiil AS´i tütarettevõte, mis tegeleb magamistoatoodete jae- ja hulgikaubandusega Eesti turul. Et saada kokku üks mõnus tervik tekstiile magamistuppa, pakume laia valikut Toom Tekstiili poolt toodetud DREAMLAND kaubamärgiga teki- ja padjatooteid ning madratseid.


Kes soovib klassikalist head valget tekki ja patja, leiab selle DREAMLAND Classicu tootevalikust. Kes soovib kogeda midagi kordumatut ja erilist, leiab need DREAMLAND Lux tootevalikust. DREAMLAND Medical sarja tekid- padjad on suunatud kas allergikutele või on toodetes kasutatud materjale, mis tagavad rahuliku unekeskkonna (süsinikniidid kangastes, jahutavad- Tencel materjalid, ortopeedilised padjad, jne.). Eesti turul enim tunnustatud sari on DREAMLAND Natur, kuhu kuuluvad maksimaalselt naturaalsetest materjalidest (vill, puuvill) tekid, padjad,voodipesud ja madratsikatted. DREAMLAND Junior – pakub tooteid lastele.


Toom Tekstiili poolt on ülalnimetatud tootesarjad tuntud nii Põhja- kui Lääne- Euroopas. Strateegiliselt tugevad küljed, mis loovad DREAMLAND kauplustele eelise konkurentide ees: laiem ja sügavam tootevalik võrreldes hetkel turul pakkujatega. Siin on mõeldud erineva kvaliteeditasemega, disainiga ja hinnaga toodete olemasolu erinevate vajadustega klientide tarvis. Põhisortimenti kuuluvad kvaliteetbrändid, mida esindame: DREAMLAND kaubamärgid LUX, CLASSIC, SPECIAL, NATUR, MEDICAL, JUNIOR, ALOE VERA, BAMBOO, KASHMIRA,TENCEL, NATURA, BASIC (padjad, tekid, voodipesu, madratsid) TEMPUR (viskoelastsest vahust padjad ja madratsid, mis võtavad keha kuju); COUNTRY CORNER (romantiline mööbel, aksessuaarid Prantsusmaalt).


Kaupade väljapanek on atraktiivne ja samas ka funktsionaalne, s.t. kaupade katsumise ja testimise võimalus on tehtud kliendi jaoks tõeliselt mugavaks. Teadmiste müük. Klienditeenindajad omavad väga häid teadmisi sellest, kuidas üks või teine toode mõjub ning aitab välja puhata, et eeliseks kujuneb teadmiste müük. Meie eesmärgiks on viia klientide sihtgrupini teadmine, et inimene veedab magades 1/3 oma elust. Selle eluosa kvaliteedist sõltub suuresti ka ülejäänud 2/3 kvaliteet, sest väljapuhkamata, stressis, kaela-, pea- ja seljavalude küüsis oleval inimesel on raske ka ärkvel olles elu nautida. Seega on tark elukvaliteeti investeerida ja leida just endale sobiv madrats, padi, tekk või voodipesu, olgugi, et see võib olla kõrgema hinnaga. Meie eeliseks on enda positsioneerimine elukavaliteedi parandajana ja täiusliku puhkuse tagajana. Pakume kaupluse atraktiivsuse tõstmiseks põhikaupade kõrval ka täiendkaupasid, mis aitavad magamistoas tervikut luua. Kaupluses muudame sageli oma magamistubade väljapanekuid, et kliendil oleks huvi taas tulla oma mõtteid koguma ja uudistest osa saama. Tugev bränd ja kaupluste imago, mis luuakse osava turundusega. Brändi väljatöötamist juhtis reklaamibüroo Identity, mis kuulub Leo Burnett Gruppi ja on üks hinnatumatest büroodest brändide väljatöötamise alal.


Tootesortimendi valikul on arvestatud ettevõtte eesmärgiga pakkuda kliendile kõike, mis magamistoa sisustamiseks on vajalik. Põhiosa käibest toovad põhitooted, mida on sortimendis mitme erineva kvaliteedi- ja hinnatasemega rahuldamaks erinevate maitsetega ja vajadustega klientide soove. Teenused lihtsustavad kliendi jaoks ostuprotsessi ja kujutavad endast tänases turusituatsioonis elementaarseid tegevusi klientide teenindamisel. Samas oleme sisse toonud ka turul suures osas tundmatu teenuse, s.o. patjade täitmine ja valmistamine vastavalt kliendi soovile.

DREAMLAND kaubamärgi tooteid müüakse ka Eesti ja Läti suurimates kaubamajades ja marketites. DREAMLAND magamistoamaailma kaupluseid on tänaseks päevaks  seitse: Tallinnas, Ülemiste Kaubanduskeskuses, Suur - Sõjamäe 4; Järve Kaupluses, Pärnu mnt.238;  Viljandis,  Kauba tn.9;  Tartus,  Tartu Jõe Keskuses,  Sõbra tn 56;Rakveres,  Rakvere Põhjakeskuses, Tõrremäe;  Narvas,  Narva Fama Keskuses, Tallinna mnt.19C;  Pärnus, Port Artur II, Lai 11.


Põhitooted:

* Tekid, voodikatted
* Padjad
* Voodipesu
* Madratsid, madratsikatted
* Kušetid
* Voodid, voodiotsad
* Magamistoamööbel
* Madratsi alused
*Voodisüsteemid (mootoriga ja käsitsi reguleeritavad)


Täiendtooted:

*Aksessuaarid(pildiraamid,peeglid jms)
* Pehmed mänguasjad (kaisukarud, kaisulambad jms).
* jm.vastavat väljapanekut toetavad aksessuaarid (vaasid, lilled, lambid, kellad, pildiraamid, fotoalbumidjne.)


Teenused:

* Klientide nõustamine
* Kliendile sobiva padja valmistamine (sobiv täide + padjakott)
* Erimõõduliste madratsite valimsatmine (tarneaeg kuni 3 nädalat)